Järvenpää
Ilmainen kotiinkuljetus
Bensa
Suosikkilistaa
ALKAEN €1136/KK

G82 M4 Competition 818HV / 1050NM ** dÄHLer / Eventuri / KW / Carbon paketit / Laser / H&K / 360° / HUD **
Kilometrilukema
42 000 km
Vaihteisto
Automaattinen
Mottorin tilavuus
2.99L
Käyttövoima
Bensa
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Äänentoistojärjestelmä
Älypuhelimen integrointi
Varashälytin
Urheilullinen alusta
Urheiluistuimet
USB
Törmäysvaroitin
Turvatyynyt
Turbo
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
Sähköpeilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sumuvalot
Start-stop-järjestelmä
Sadetunnistin
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Pysäköintitutka
Pysäköintiavustin
Peruutuskamera: 360-asteen kamera
Penkinlämmittimet
Ohjaustehostin
Nopeusrajoitus -tunnistin
Navigointijärjestelmä
Nahkaverhoilu
Mäkilähtöavustin
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Luistonestojärjestelmä
LED-ajovalot
Käynnistyksenesto
Kevytmetallivanteet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Keskuslukitus: Avaimeton
Katveavustin
Kaistavahti
Kaarrevalot
Isofix-valmius
Ilmastointi: Automaattinen
Ilmastoidut istuimet
Hätäjarrutusavustin
Huoltokirja: Sähköinen
Head-Up-näyttö
Bluetooth
Avaimeton käynnistys
Audio-liitäntä
Alustasarja
Ajotietokone
Ajonvakautusjärjestelmä
Adaptiiviset ajovalot
Erinomainen ostokokemus. Kerroin alkuun myyjälle mikä auto olisi tulossa vaihdossa ja millä ehdoilla kauppa toteutuisi. Jo tässä vaiheessa luottamus myyjään oli syntynyt kun hän puhelun aikana vakuutteli että varmasti päästään yhteisymmärrykseen kaupan ehdoista. Palvelu oli asiakaspalvelulähtöistä ja myyjän kanssa homma sujui kun olisi sopimassa kauppoja vanhan tutun kanssa. Yhteydenpito ja asioista ilmoittaminen asiakkaalle oli ensiluokkaista koko neuvottelun ajan. Sovituissa asioissa pysyttiin eikä tullut hetkeksikään epäilystä siitä että joku puhuttu asia ei pitäisi paikkaansa. Paitsi että Parrotzin autot kääntävät päitä, myös heidän palveluasenteensa on vähintäänkin yhtä ihailtavaa. Kiitos vielä teille.
Henrik Kiviniemi
Parrotz autoliikkeestä jäi erittäin positiivinen kuva. Asiantuntevien nuorten myyjien kanssa kaupat sujuivat erinomaisesti heti ensimmäisestä yhteydenotosta kauppoihin. Muutaman päivän jälkeen myyjä laitteli viestiä ja kyseli miten auton kanssa on sujunut, tämä se vasta on asiakaspalvelua jota tänäpäivänä tarvitaan. Tulevaisuudessa katsastan kyllä Parrotzin tarjonnan ensimmäisenä kun autoa on tarkoitus vaihtaa! Kiitos kaupoista!
Teemu Kemppainen
Saimme niin hyvää palvelua että tuli oman auton lisäksi päivitettyä äidillekkin kulkupeli. Erityiskiitos Eero Hautamäelle heittämällä parhaasta palvelusta mitä on autoliikkeessä tullut saatua, oli ilo tehdä kaupat❤️. Sekä Mirko lisäkonsultaatiosta🙌
Essi
Tilaa uutiskirje ja saat päivityksiä Suomen tyylikkäimmistä autoista